orig (5)

Белгийка беше избрана за „Мис Мондиал“ 2018

13 юни 2018

Титлата „Мис Мондиал“ бе спечелена от белгийката Зое Брюне, която се пребори с 32 красавици от нациите, участващи на тазгодишното световно първенство по футбол.

orig (6)

Конкурсът се състоя на 8 юни в Германия. 18-годишната ученичка спечели титлата след дефиле, което включваше представяне по бански и с вечерен тоалет. Сред критериите бяха и познания в областта на футбола.

orig (7)

Първа подгласничка стана германката Анаита Ребайн, а на трето място на подиума се качи датчанката Аманда Петри.

orig (8)

„Гордея се с титлата си. Надявам се, че белгийският национален отбор ще направи това, което направих аз и ще спечели световната купа“, каза Зое.

Ако сте харесали сайта ни, станете наш приятел във Facebook, за да получавате винаги нова и актуална информация.