WM_2014_ARGxBOS-620x347

Босненците за малко да вземат точка от фаворита Аржентина

16 юни 2014

Аржентина успя да победи Босна и Херцеговина с 2:1, но не впечатли особено с играта си. „Гаучосите“ поведоха още в третата минута след автогол на Колашинац и се очакваше лесен успех.
В 65-ата минута мегезведата Меси вкара още един гол за тима. В 85-ата минута босненците стигнаха до почетен гол чрез Ибишевич.
Аржентинците не играха особено добре и при повече късмет храбрите босненци можеха да измъкнат и точка.

В по-ранната среща от вечерта Франция, очаквано, нямаше никакви проблеми с аутсайдера Хондурас. „Петлите“ биха с 3:0. Съперникът опита да им се противопостави, но в края на първата част дузпа и червен картон им отрязаха крилата и след това за далеч по-именития европейски тим бе доста лесно.

WM_2014_FRAxHON-620x347

Швейцария успя да бие Еквадор в 2:1 в другата среща от групата. Еквадорците поведоха, но Швейцария обърна нещата в своя полза, а победния гол падна в последната минута.