Италия и Хърватия с победи в нашата група

10 септември 2014

Съперниците ни в квалификациите за Евро 2016 Италия и Хърватия записаха победи в стартовите си мачове от група F, съобщи БГНЕС.

В Осло Италия се наложи над Норвегия с 2:0. 23-годишният нападател на Сасуоло Симоне Дзадза отбеляза първия си гол за „Скуадра Адзура“ в 16-ата минута, а централният защитник Леонардо Бонучи оформи крайния резултат в 62-ата минута. Хърватия на свой терен победи Малта със същия резултат. Първият гол в двубоя на загребския стадион „Максимир“ реализира Лука Модрич минута след началото на второто полувреме, а девет минути преди края точен бе Андрей Крамарич. По-рано вчера България победи Азербайджан с 2:1 в Баку.

снимка: sportvox.net

Ако сте харесали сайта ни, станете наш приятел във Facebook, за да получавате винаги нова и актуална информация.