
Народният театър започва продажбата на билети
През месец септември в афиша на Народен театър „Иван Вазов“ предстоят юбилейното 50-тото представление на спектакъла „Духът на поета“, 100-тното на „Аз плащам“ и 50-тото на „Дребни брачни престъпления“. Билетите за спектаклите ще се продават от 20 август.
Първото премиерно заглавие от афиша на театъра за сезон 2014/2015 е на Явор Гърдев „Жана“ от Ярослава Пулинович. Спектакълът ще има своя премиера и в рамките на Международен театрален фестивал „Сцена на кръстопът“ в Пловдив, 2014.
На фестивала Народен театър „Иван Вазов“ ще участва и със спектаклите „Любов“ от Елин Рахнев, режисьор Лиза Шопова и „Херкулес“ от Фридрих Дюренмат, режисьор Ивайло Христов, с който се открива на сцената на Античния театър в Пловдив фестивала „Сцена на кръстопът“.
Още по темата
-
Народният театър започва продажбата на билети
In ARTНародният театър започва продажбата на билети През месец септември в афиша на Народен театър ...
-
Арт инсталациите на Сoachella
In ARTСoachella определено е един от най-известните фестивали в света и може би още по-извесен със ...
-
„Леденият дракон” на Джордж Р. Р. Мартин става анимационен филм
In ARTОт Warner Bros подготвят анимационен филм по романа на Джордж Р. Р. Мартин „Леденият дракон”. ...
-
Джаз под небето
In ARTУърлд джаз с неповторим дух и емоция ще звучи във вечерите на почивните дни, под ...
Остави своя коментар през Facebook